• Price
    от $   до $

Рекомендуем автомобили из аукциона

Хочете підберемо для Вас авто вашої мрії?
Просто залиште свої телефон і ми швидко зв'яжемося з Вами.

Відгуки замовниківОлексій Морев

Оригінал відгука в Google
Це був мій перший досвід покупки автомобіля з США. Враження від співпраці з компанією Line Cars залишилися тільки позитивні. Я вибирав опцію "під ключ". В цьому випадку всі турботи по доставці, розмитнення, підбору запчастин, ремонту і т.д. на плечах компанії. У процесі ремонту також були постійні фотозвіти про поточний статус. В результаті я отримав автомобіль вже поставлений на облік. За підсумками сума витрат практично збіглася з попередніми прорахунком. Зараз можу сказати, що результатом повністю задоволений. Рекомендую.


Олена Дорохіна

Оригінал відгука на Facebook
Замовляли авто з США через компанію Line Cars, співробітники фірми допомогли з вибором лота для аукціону, прорахували вартість під ключ, найбільш вигідного варіанту по нашому бюджету! Надали детальну інфу і повністю взяли на себе всі турботи по купівлі, доставки, розмитнення, а також по ремонту автомобіля. Ось це дійсно була покупка під ключ. Максимум інформації, виконання в обіцяні терміни, завжди на зв'язку, доброзичливі і відповідальні хлопці. Рекомендую до співпраці компанію "LineCars"!


Скрипник Дмитро

Оригінал відгука на Facebook
Скористався послугами компанії Line Cars. Замовляли авто Chevrolet Volt 2015 року. Допомогли з підбором авто, на протязі всього часу доставки тримали зв'язок і доповідали про всі етапи. Так само допомогли з ремонтом авто. Послугами компанії задоволений, і буду радити всім.

Відеоогляди авто